wmci

Başlatan CeeMoo, 24 May 2017 15:38

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CeeMoo

24 May 2017 15:38 Son düzenlenme: 19 Mar 2018 15:27 snrj
Wmci tema

Download : http://smf.konusal.com/index.php?action=tema;sa=view;down=53

• Smf 2.0.14 uyumlu
  • Css3 ile kodlandı
  • Mobil uyumluluk
  • Fontawesome
  • Mobil menu
  • Özel Konu gösterim alanı

Not: Alıcağınız tema bu olucaktır. Değişiklik vb.. işlemler uygulanmaz.Tema ile ilgili hataları konu altında belirtebilirsiniz.

gecitli

CeeMoo tebrikler güzel tema yanliz Wmaraci tarzi tema olarak değiş birde oraya ait görseleri kulanma başin ağrimasin.

CeeMoo

@gecitli  Teşekkürler Gecitli Hocam onu düşünmüştüm logo ismi değiştirip konuyu değiştiririm.Her ihtimale karşı ne olur ne olmaz :)

herme

25 May 2017 19:02 #3 Son düzenlenme: 26 May 2017 15:34 CeeMoo
Merhaba cemal ellerine sağlık bana bir demo yollarmısın fiyatıda pm olarak atarsan sevinirim kardeşim :)

Merhaba cemal beklemedeyim kardeşim dün girmedin herhalde :)

snrj

eline sağlık cemo güzel çalışma

herme

ceemoo kurdum denedim ama hatalar var,konu içerisinde bozulmalar,eklentiler eklenmiyor,panelde bazı linkler çıkmıyor hata veriyor.Biraz geç cvp yazdım kusura bakma işlerimin yoğunluğundan dolayı bilgin olsun kardeşim.

CeeMoo

Alıntı yapılan: herme - 31 Tem 2017 19:36ceemoo kurdum denedim ama hatalar var,konu içerisinde bozulmalar,eklentiler eklenmiyor,panelde bazı linkler çıkmıyor hata veriyor.Biraz geç cvp yazdım kusura bakma işlerimin yoğunluğundan dolayı bilgin olsun kardeşim.
Site benim olmadığından sizi banlıyamıyorum.

-- Bunları bildiğimden Not: Alıcağınız tema bu olucaktır. Değişiklik vb.. işlemler uygulanmaz.Tema ile ilgili hataları konu altında belirtebilirsiniz.  yazdım hata varsa ispatla eklenti ekliyememek senin sorunun.Temada XHTML hatası sadece beni ilgilendirir.Resimleri photoshopdan çizmedim heralde.

- Kısa özün sözü beğenmediğinizi işinize yaramadığını söylemeniz yeterlidir.

İyi Çalışmalar

herme

Cemal kardeşim  yaptığın işe saygılıyım,3 senedir siteye gidip geliyorum sohbetliğimiz muhabetliğimiz var sana karşı birşey demiyorumki gördüğüm hataları yazdım,kızmaya gücenmeye gerek yok,abi dersin olmuyor yapamıyorum dersin anlarım,ama siteden atarım  dersen  çok büyük ayıp edersin. Ben inan sana yakıştıramadım,benim sizin yaptığın işe karşı hiçbir saygısızlığım olmadı,karşımdaki kişinin ahlak ve terbiyesi seviyesini gösterir.Siteden banlayacaksanız banlayın problem değil ama lütfen yaptığın hatanın farkına var senden yaşçada büyüğüm,Osman ve ali kardeşim senin verdiğin tepkiyi vermezdi,Osman'da üyeliğimi siteden silsin daha gelmiyeceğim :(

CeeMoo

Alıntı yapılan: herme - 14 Ağu 2017 23:39Cemal kardeşim  yaptığın işe saygılıyım,3 senedir siteye gidip geliyorum sohbetliğimiz muhabetliğimiz var sana karşı birşey demiyorumki gördüğüm hataları yazdım,kızmaya gücenmeye gerek yok,abi dersin olmuyor yapamıyorum dersin anlarım,ama siteden atarım  dersen  çok büyük ayıp edersin. Ben inan sana yakıştıramadım,benim sizin yaptığın işe karşı hiçbir saygısızlığım olmadı,karşımdaki kişinin ahlak ve terbiyesi seviyesini gösterir.Siteden banlayacaksanız banlayın problem değil ama lütfen yaptığın hatanın farkına var senden yaşçada büyüğüm,Osman ve ali kardeşim senin verdiğin tepkiyi vermezdi,Osman'da üyeliğimi siteden silsin daha gelmiyeceğim :(
-- Burada kimsenin kimseden üstünlüğü yok.Site benim olsa kastım sadece tema üretimi vb.. olsaydı banı acımadan atardım.Meselenin ne olduğu şu kısa kelimede ama hatalar var,konu içerisinde bozulmalar,eklentiler eklenmiyor,panelde bazı linkler çıkmıyor

1.Konu içinde 2 sayfalık bir yazıda baktım bir bozulma vs.. görmedim siz ekleme vs.. yaptıkdan sonra bozulmalar olabilir.Onun için belli bir bilgi birikiminiz olması lazımdı.

2.Eklentiler eklenmiyor :Z Eklentiler default temaya göre yapılır ekleme işi sizi bağlar tema ile ilgisi yok.

3.Panelde bazı linkler çıkmıyor. :Z Menu mu başka bir şey mi bunuda anlıyamadım.Bunun tema ile ne ilgisi var bunada sizin bakmanız gereklidir.

Not: Alıcağınız tema bu olucaktır. Değişiklik vb.. işlemler uygulanmaz.Tema ile ilgili hataları konu altında belirtebilirsiniz.

-- Bana gelip en fazla temada XHTML hatalarını düzelte bilirsiniz bu benim hatamdır.Diğer türlü temaya sonradan eklemeye çalışacağınız her şey sizindir.Hata olabilir belirtilir benden kaynaklıysa düzeltilir.

--- Mesele burda sizin üzerinizde durmamım nedeni sizden sonra geleceklere örnek olmasıdır.Burda Ücretli destek almıyorsunuz sadece Belli gruplarda Temalara ulaşma hakkı kazanıyorsunuz.Tema ilgili XHMTL hatalarından başka hiç bir hata yapımcıyı bağlamaz.Diğer konular kişinin bilgisine bakar.ZAten bu konuları bildiğim için böyle 3 gruplu tema paylaşımı yaptım.İsteyen istediği gruba belli bir miktar ücretle girebilir ve istediği kadar temayı istediği kadar sitesinde kullanabilir.