Post aksiyon butonları

Başlatan memokal, 13 Oca 2017 15:38

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memokal

13 Oca 2017 15:38 Son düzenlenme: 13 Oca 2017 22:37 memokal
Sitede postu raporlama butonu ile yüklediğim başka bir moddan gelen butonu Atılan postların üst kısmında bulunan "<ul class="reset smalltext quickbuttons">"  post aksiyonları kısmının içine aldım ancak konu kilitlendikten sonra hepsi yok olmasına rağmen raporlama butonu ve diğer buton yok olmuyor <li> formatında kalıyorlar.

Bu diğer butonların konu kilitlendiğinde silinmesini sağlayan if döngüsüne nasıl ulaşabilirim ve hangi dosyanın içinde bulunuyor? yada daha kısa bir yolu varsa lütfen yardım :/

CeeMoo

konuyu 5 kez okudum zor zoruna anladım gibi :D her neyse ben sadece Konu başlığını muhtemel başka bir kişinin sıkıntısına karşı arayınca bulabileceği bir başlığa çevirirseniz seviniriz. :)

snrj

paradoks girdim çıkamıyom :o tam anlamadım ama
if ($message['can_modify'])
   echo'<li>bu şekilde</li>';

memokal

sorunu kendi çapımda bir şekilde çözdüm sayılır ama sorunun çözümünü mümkünse hala kabul edebilirim o yüzden daha açıklayıcı bir anlatımla derdimi anlatacağım

Atılan bir post üzerinde yapılabilecek aksiyonları tek bir sırada liste olarak topladım zaten kullanılabilir bir liste mevcuttu resimde o listede(<ul>) olmayan 2 yeni butonuda oklar aracılığıyla görebilirsiniz.

Şimdi bu aksiyon listesi konu kilitlendiğinde şu hale geliyor ve üyelere :

böyle gözüküyor.. ve <ul> kod aralığı dahil içindekiler gitmiş oluyor sadece bu iki buton <li> olarak kalıyor..

özetle if topic locked show no button yapmaya çalışıyorum ama bu kodu bulamadım yani diğerlerini yok eden if döngüsünü..

snrj

bu şekilde bir deneyin konu kilitlendiğinde herkesden gizlenecektir
Kod [Seç]
if (!$context['is_locked']){
echo '<li>aaaaaaa</li>';
echo '<li>bbbbbbb</li>';}

memokal

Alıntı yapılan: snrj - 13 Oca 2017 23:05bu şekilde bir deneyin konu kilitlendiğinde herkesden gizlenecektir
Kod [Seç]
if (!$context['is_locked']){
echo '<li>aaaaaaa</li>';
echo '<li>bbbbbbb</li>';}
Çok teşekkür ederim çalıştı ellerine sağlık.  Ama aynı sorunu yaşayanlar için şunu belirteyim bu koddaki li ler arasına ayrı olarak o <li> butonlarını almıyorsunuz. if döngüsünü var olan <li> butonunu içine alacak şekilde koymanız lazım