konu like (beğen) modu

Başlatan snrj, 03 Tem 2014 01:26

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memokal

Like modunu yükledikten sonra açtığım bazı kategori ve bölümlerde like modu etkin hale gelmedi beğenmeler gözükmüyor, Modu silip yükledim ama ona rağmen yine aynı sorun oluştu bunu nasıl aşabileceğime dair bir fikriniz var mıdır?

snrj

modun ayarlarında hangi bölümlerde etkin olacağı seçiliyordu sanırım

memokal

Alıntı yapılan: snrj - 06 Şub 2017 23:55modun ayarlarında hangi bölümlerde etkin olacağı seçiliyordu sanırım
sana bir şey diyeyim mi. Sırf bu sorun yüzünden 2 gündür kafayı yemek üzereydim tüm modu silip yeniden yükledim optimizasyon sorunları çıktı elle yükledim oysa modun kendi ayarlarında varmış izin seçenekleri şuan istemsizce gülüyorum. Çok teşekkür ederim :D :D :D

snrj

azil48

Alıntı yapılan: tunaisgoren - 27 Oca 2017 19:43
Alıntı yapılan: CeeMoo - 18 Oca 2017 12:54notepad++ yükleyin daha sonra hatalı dil dosyasını açın ve notepad++ menu kısmından kodlama dilini utf8 yapın.Bir hata vs.. olursa ctrl+z ile işleminizi geri alabilirsiniz.K.gelsin
Merhaba ,

Likeposts.turkish.php dosyasını açarak editledim şuanda türkçe karakter sorunum kalmadı çok teşekkürler ancak şu şekilde bir sorunum var. MEsajdaki beğen butonuna tıkladıktan sonra hiç bir tepki vermiyor sayfayı refresh edince Beğenmekten vazgeç geliyor. yani butona tıklayınca beğenmekten vazgeç e geçmesi gerekli smf konusaldaki gibi değil :( bu sorunu nasıl çözebilirim şimdiden çok teşekkürler

@CeeMoo  @snrj
aynı sorun bende de var çözüm bulabildiniz mi?