konu like (beğen) modu

Başlatan snrj, 03 Tem 2014 01:26

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

snrj

03 Tem 2014 01:26 Son düzenlenme: 27 Oca 2017 21:17 snrj
Mod Name:     Like Posts
Created By:    Joker™
Type:              New Feature
mod:               http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3708

modun güncel sürümünde türkçe dil vardır utf-8 kullananlar ekteki moddan alınmış dil dosyasını indirebilir

Ali1980

cok guzel olmus hocam eline saglik kurdum sorunsuz calisiyor ama sadece Toplam Beğeni: 3 yazisi profilde karisi görükdü nasil uyumlu yapcaz

snrj

tam olarak neresi bide izinleri verirseniz daha rahat görebiliriz şuan normal üyeler beğeni yapamıyor

Ali1980

normal üyler icin nerden acacam

snrj

admin panel >yapılandırma >beğenilen mesajlar>izin ayarları

Ali1980

snrj

bakıyorumda herhangi bir hata göremiyorum

Ali1980

solda üye profil yerde toplam begeni yazan yer diyom hocam aktiflik ruh halim vs oldugu yer hocam

snrj

he pardon :D ben profil diyince konu içine bakmıyorum kendi profil özetime bakıyorum :s
index.css de bul
.poster li.postcount {
    color: #575757;
    font-size: 14pt;
    font-weight: bold;
    margin-top: 13px;
    text-shadow: 0px 1px 0px #FFF;
}
değiştir
.poster li.postcount {
    color: #575757;
    font-size: 12pt;
    font-weight: bold;
    margin-top: 13px;
    text-shadow: 0px 1px 0px #FFF;
}

Ali1980

06ensar

vay be bunu görseydim teşekkür modu yerine bunu koyardım..teşekkürler anlatım için.

emirhantetik

hocam sizin şuan kullandığınız like modifikasyonu bu mudur. birde nasıl yapacağız verdiğiniz ektekileri paket olarak yükleyip mi kuracağız.

snrj

hayır bizim şuanda kullandığımız smf 2.1 beta 1 ile entegre gelen like modu dur
ektekiler türkçe dil dosyalarıdır paketi üstteki linkten indirip paket yöneticisinden yükleyeceksiniz

emirhantetik

acaba 2.1 beta 1i kursam sıkıntı olur mu ya bir türlü karar veremedim avantajı dezavantajı ne olur

snrj

şuan için smf 2.1 beta 1 geçilmesi önerilmiyro bizde önermiyoruz henüz beta aşamasında olduğu için eksikleri mevcuttur