Team Page

Başlatan snrj, 27 Mar 2016 00:19

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

snrj

Mod Name:   Team Page
Created By:   Diego Andrés
Type:  New Feature
Download : http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2167

personel listesi modundaki gibi Sitenizdeki yetkili kişileri bir sayfada listelemenizi sağlar

örnek resim

cynylmz_07

Reis bunun Türkçe dil dosyalarını paylaşabilir misin? Kendim çevirdim yazılar bozuk çıktı. Orjinal dil dosyasını teampage.turkish olarak kaydettim gene olmadı. Elinde varsa paylaşırsan sevinirim dostum. utf8 kullanmıyorum bilgine.

snrj

elimde yoktu ama bir kısmını türkçeye çevirdim geri kalanını siz çevirirsiniz. tam çeviri yapıp paylaşırsanız download bölümüne ekleriz

ekteki dosyaları Themes\default\languages klasörünün içine atınız

cynylmz_07

Sağol reis sende olmasan. Bir şey daha sorucam bu mod ile ilgili. Modu kurdum ettim grupları gösterdim personel listesi şeklinde ama nickin yanında kişisel başlıkları da gösteriyor. Benim kişisel başlığımda bbc kodları var doğal olarak listede kod olarak gözüküyor. Çirkin bir görüntü oluyor. Ayarlarından baktım kaldırma seçeneği yok, kişisel başlığı gösterme olayını nasıl kaldırabiliriz?

snrj

Themes/default/TeamPage.template.php içinde bul ve sil yalnız virgüllere filan dikkat et

Kod [Seç]
',empty($member['title']) ? '' : '&nbsp;-&nbsp;<strong>'.$member['title'].'</strong>' ,'

cynylmz_07

Son olarak bir şey sorucam kusura bakmayın üye ranklarını (rütbe resimlerini) gösterdiğim zaman sağa dayalı olarak gösteriyor, nasıl sola çekebiliriz?

Ron

Personel listesi yerine yönetim listesi adını nasıl yaparız ?

snrj

Alıntı yapılan: cynylmz_07 - 24 Kas 2018 16:35Son olarak bir şey sorucam kusura bakmayın üye ranklarını (rütbe resimlerini) gösterdiğim zaman sağa dayalı olarak gösteriyor, nasıl sola çekebiliriz?
Themes/default/TeamPage.template.php içinde bul
Kod [Seç]
<div class="floatright">', $group['image'], '</div>değiştir
Kod [Seç]
<div class="floatleft">', $group['image'], '</div>
Alıntı yapılan: Ron - 24 Kas 2018 23:14Personel listesi yerine yönetim listesi adını nasıl yaparız ?
ron sen bu modu kurmuşsun http://smf.konusal.com/index.php?topic=1195.0
o konu altından devam et
Themes\default\languages içinde Personel.turkish-utf8.php bul kendine göre düzelt
Kod [Seç]
$txt['yetkilipersonel'] = 'Personel Listesi';