İletileri otomatik bbc etiketi arasına alma ve oto yanıt

Başlatan BySaBo, 21 Kas 2015 19:17

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BySaBo

S.a

Benim için çok önemli bir konuda yardımınızı istiyorum.

1 - Forumda belirli başlıklara açılan konularda ilk iletiyi [hide group=1] ilk ileti [/hide] şeklinde etiket arasına almak istiyorum.

2 - Ve forumda açılan tüm konulara otomatik olarak yanıt veren (örneğin sizinle en kısa sürede ilgilenilecek gibi) bir bot moduna ihtiyacım var.

2. isteğim için hazır modlar var sanırım ancak özellikle 1.si için sizden yardım bekliyorum.

CeeMoo

Hide tag modu var ama bu mod otomatık degıl sanırım tam ıncelemedım ama  ıncelemek lzım ıstdıgınız kelımeyı secerek ıletıyı gızlıyebılıorsunuz ama o modu ıncelelyın dedıgınız gıbı bır ayar olabılır

BySaBo

Hayır ben zaten o modu kullanıyorum. Benim amacım kişi konu açar açmaz ilk iletiyi otomatik olarak bu etiketler arasına almak.

O modda böyle bir ayar yok ancak biz bunu yapabiliriz.

Hide modunu unutun mesela şöyle düşünün. Konu açıldığında ilk iletiyi kendi belirlediğim etiketler arasına otomatik olarak almak istiyorum ve bunu sadece belirli başlıklara açılan konular uygulamak istiyorum..

BySaBo

Bu benim için önemli biraz yardımcı olabilirseniz sevinirim hocam.

CeeMoo

BySaBo

Hocam bu PM'ye otomatik yanıt, ben her konu açıldığında bot'un yanıtlamasından söz ediyorum.

CeeMoo

snrj yaptığı bir mod vardı eskidende kullanıyorduk kanki mod diye birşeydi onu kullanabilirsiniz aslında

BySaBo

Hocam etiket arasına almayı halledebilirsek onu araştırayım.

CeeMoo

etiket arasına alınır ama tüm sayfaları alır bu seferde :D phpde mantık oldugu ıcın suadna aklımda bırsey yok :D

BySaBo

Yani şu şekilde bişey yapamaz mıyız.

Eğer şu id'lere sahip başlıktaki konu ise şu etiketler arasına alsın, değilse normal olarak devam etsin.

CeeMoo

21 Kas 2015 23:39 #10 Son düzenlenme: 21 Kas 2015 23:41 tarantula901
yapılır yapılmasınada kim yapacak :D bu kaç sayfa için geçerli mesela

BySaBo

hocam bölümün idsini eklicez, o bölümde açılan konularda ilk mesajı gizlicek. Muhtemelen 4-5 bölüm olur.

CeeMoo

yapılır post.template.php ıcıne if ile gelen id kontrol ettırıp o id ise hide eklettırebılırsın @yeninesil soyle belkı yapar

BySaBo

BySaBo

display.template de
Kod [Seç]
', $message['body'], ' önüne ve arkasına kodları yapıştırınca tüm konularda kodlar çıkıyor.

Ancak mesaj içeriğinde olmadığından tag'ın kendisi görünüyor, işlemiyor yani.

Mesaj içeriğine nasıl alabiliriz