Kayıtta sözleşmeyi okumadan geçenlere uyarı

Başlatan snrj, 08 Eki 2015 14:02

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

snrj

Çoğu kişiler için gereksiz bir tüyo biliyorum. Ama sıkı yönetimli siteler için güzel bir tüyo olabilir.
demo: http://snrj.mrbonus.com/index.php?action=register (geçicidir localimde olduğu için bazen açılmayabilir)
Register.Tempalte.php'de
Bul:
Kod [Seç]
<div id="confirm_buttons">
<input type="submit" name="regSubmit" value="', $txt['register'], '" tabindex="', $context['tabindex']++, '" class="button_submit" />
</div>

Değiştir:
Kod [Seç]
<div id="confirm_buttons"><input type="hidden" name="time" value="'. time() . '" />
<input type="submit" name="regSubmit" value="', $txt['register'], '" tabindex="', $context['tabindex']++, '" class="button_submit" />
</div>

Register.php'de
Bul:
Kod [Seç]
// Collect all extra registration fields someone might have filled in.Öncesine ekle:
Kod [Seç]
// Read the registration agreement!
if ( !empty($modSettings['requireAgreement']) )
{
if( ( time() - $_POST['time'] ) < 60 )
fatal_error('
Tebrikler! Az önce dünyanın en hızlı metin okuma rekorunu kırdınız.
Doğruyu söylemek gerekirse. Kayıt sözleşmesini okumadığınızı biliyoruz. O yüzden
lütfen geri dönüp okuyunuz.
<br /><br />Tekrar kayıt olmak için <a href="'.$scripturl.'?action=register">tıklayınız</a>.',false);
}

Kod [Seç]
if( ( time() - $_POST['time'] ) < 60 )Yazan yerdeki 60, saniyeyi belirtir. 60 saniyenin altında kayıt olanlara uyarıyı verir, siz kendinize göre ayarlayın.
Alıntıdır

kimyaci

Forum kurallarını pek kimse okumuyor ne yazık ki.Teşvik anlamında iyi bir uyarı.Ellerinize sağlık.Fakat ben aşağıda ki kodu bulamadım

Kod [Seç]
<div align="center">
<input type="submit" name="regSubmit" value="', $txt[97], '" />
</div>

Şu şekilde ik tane kod var.Bunlardan birimi emin değilim.

1.kod
Kod [Seç]
<div class="righttext">
<input type="hidden" name="sa" value="register" />
</div>

2.kod
Kod [Seç]
<div id="confirm_buttons">
</div>

snrj

alıntı yapınca düzeltme yaptığım kısımı buraya eklememişim ilk mesajı düzelttim

DARHALL

Hocam şey sorucam üyelik sözleşmesi koşullarını kabul ediyorumun yanında bir zaman çıksın bide yanında kabul etmiyorum çıksın yani o süre bitmeden üyelik koşullarını kabul ediyorum açılmasın kabul etmiyorum kısmı aktif olsun etmeyenler o şekilde kaydolsun yasal yükümlülükten biz düşelim bunu nasıl yapabiliriz?

snrj

kabul etmiyorum yapmak ve bu şekilde kayıtı sağlamak biraz garip bir durum
adam şartları kabul etmiyecek ve sitenizden devlet büyüklerine hakaret edecek ve siz bu kişi forum kurallarını kabul etmeden üye olduğu için siz yasal yükümlülük altında kalacaksınız
sizce bu garip bir durum değil mi

zaman ile kısımı yapabilrsem yine cevap olarak yazarım

DARHALL

Site warez hani biz üyelerin paylaştığı konulardan mesul olmamak için kontrol edilicek ama indirip ben kendi pc mde kontrol etme gereksinimi duymıcam hani o tarz kabul etmiyorum üyelerin paylaştığı şeylerden doğan sonuçlar için ama dediğiniz gibide olabilir haklısınız zaten devlet kısmı gibi bir durum söz konusu olduğunda buna müdahale etme olucak. Teşekkür ediyorum şimdiden yorumunuzu bekliyorum :)

snrj

süre ayarlı şekilde yapıldı hazır yapmışken farklı bir konu altında paylaşayım dedim alttaki linkten ulaşabilirsin
http://smf.konusal.com/index.php?topic=1259.0

uyarı