İletileri Göster

Bu sayfada bu üye tarafından gönderilen iletileri görebilirsiniz. Unutmayın, sadece size izin verilen bölümlerdeki iletileri görebilirsiniz.

Mesajlar - Ron

1
Önem derecesi açısından sormadım sadece bazı konular üyelerin daha rahat ulaşması için sabit konumuz çok oluyor 2 sayfayı kaplıyor üye en önemlisin öne koyunca rahat bulabilir diye dedim yani sıralmalar da değişim yapamaz mıyız?

Teşekkürler
2
Kategorilerm de bir çok sabit konu var daha önemli olana başa nasıl tuttururum?
3
Alıntı yapılan: CeeMoo - 26 Oca 2019 20:53Özgün makele ekleyebiliriz ama direk çıkma ihtimalimiz yok tabi böyle haber niteliği taşıyan anlık konuları yakalayabilirseniz bir şeyler olabilir.Diğer türlü makale konunuz özgün ise popüler sitelerde paylaşıp alıntı yapılan yerin url eklenebilir böyle biraz da olsa yukarı doğru çıkabilirz.

 Bazı şeyler belli olmuyor tamamen kullanıcıların algısı ve tıklamasına ve sitenizde kalma süresi etkili olabiliyor.Özgün makaleler ve böyle nadir olan konulara değinmeniz sizin için daha iyi olabilir.

Örnek : "Ülkelere göre kadına şiddet"  olabilir.

Ben böyle düşünüyorum.İyi Çalışmalar

@CeeMoo bey seo işe yarar mı? Öneriniz var mı seo konusunda?
4
Bşr çok özgün makale ekledik , smf optimizasyonu ve sitemapı kurduk daha  google ilk sayfada bile değiliz.

Önerileriniz nedir   ?  seo önerisi olan var mı ? neler yapmalıyım 
6
Alıntı yapılan: snrj - 17 Oca 2019 21:04demo eklendi demoda renk ayarlarından sadece kategori ismi arkaplan rengi ve footer arkaplan rengi ayarlanmıştır
Demo : http://www.islamvakti.com/index.phpAlıntı yapılan: Ron - 17 Oca 2019 20:55Abi hayırlı olsun reklam ekleme kapatma alanı da basit olsa süper olur  :)

reklam alanı eklemedim henüz ama ekleyelim onuda öneri için teşekkürler

Abi ben çok anlamam ama mesela  ana sayfadaki yeni konu oluştur bölümünde tıklayınca açılacağı kategorileride seçebilse hızlı ve güzel olur bence tabiki de
7
Abi hayırlı olsun reklam ekleme kapatma alanı da basit olsa bir de Facebook ve instagram la kayıt olma modu olsa süper olur  :)
8
Merhaba sitede konunun içinde birinden bahsederken vb gib konularda bahsettiğim kişinin haberdar olmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

Mod var mı?
9
Çok kolaymış gerçekten de 😀 teşekkürler
10
Smf tasarımdan bir çok şeye kadar öğrenmek istiyorum bunun için bir domain ve host bile almak aklımda var bunu baştan nasıl öğrenebilirim? Ftp kullanımında site içindeki Manuel alanlara kadar videolar linkler atabilirseniz önerilerinizi söylerseniz sevinirim kafaya koydum bu işi???
11
Çok teşekkürler bu işleri öğrenmem şart  :D
12
Bu dosyalara ulaşamıyorum daha basit şekilde anlatır mısınız?
13
Birde mesaj kutusunun altına nereden çekeriz detaylı anlatır mısınız? Türkçesini nasıl yaparız ? ismini etiket diye ...

Teşekkürler
14
Robots.txt diye bir olaya rastladım smf de buna göre mod var mı ?
robots.txt dosyası, arama motoru tarayıcılarının sitenizde erişmesini istemediğiniz yerleri gösteren ve sitenizin kök dizininde bulunan bir dosyaymış bunun için neyapabilirim ?

Birde etiket modu varsa linkini atar mısınız ?
15
Abi birde bu etiket modu var mı? Çok kullanışlı gibi  ;D  ;D  atar mısınız?