İletileri Göster

Bu sayfada bu üye tarafından gönderilen iletileri görebilirsiniz. Unutmayın, sadece size izin verilen bölümlerdeki iletileri görebilirsiniz.

Mesajlar - cynylmz_07

1
Arkadaşlar üye ranklarını yani rütbe resimlerini konu gönderiminde gördüğümüz gibi Profilimize girdiğimiz zaman avatarın hemen üstünde görmemizi sağlayacak bir mod var mı?
2
Çeşitli / Ynt: Team Page
24 Kas 2018 16:35
Son olarak bir şey sorucam kusura bakmayın üye ranklarını (rütbe resimlerini) gösterdiğim zaman sağa dayalı olarak gösteriyor, nasıl sola çekebiliriz?
3
Çeşitli / Ynt: Team Page
24 Kas 2018 01:08
Sağol reis sende olmasan. Bir şey daha sorucam bu mod ile ilgili. Modu kurdum ettim grupları gösterdim personel listesi şeklinde ama nickin yanında kişisel başlıkları da gösteriyor. Benim kişisel başlığımda bbc kodları var doğal olarak listede kod olarak gözüküyor. Çirkin bir görüntü oluyor. Ayarlarından baktım kaldırma seçeneği yok, kişisel başlığı gösterme olayını nasıl kaldırabiliriz?
4
Çeşitli / Ynt: Team Page
23 Kas 2018 17:52
Reis bunun Türkçe dil dosyalarını paylaşabilir misin? Kendim çevirdim yazılar bozuk çıktı. Orjinal dil dosyasını teampage.turkish olarak kaydettim gene olmadı. Elinde varsa paylaşırsan sevinirim dostum. utf8 kullanmıyorum bilgine.
5
Çeşitli / Ynt: smf Personal listesi
28 Ağu 2018 05:01
Dostum peki menüdeki personel listesi yazısını nerden kaldırabiliriz?
6
Arkadaşlar 2.0 smf kullanıyorum. Profil için herhangi bir gelişmiş profil kurmadım. Ancak facedeki gibi bir kapak fotosu eklemek istiyorum profile. Bu mümkün müdür. Varsa eğer yardımcı olabilir misiniz? Aşağıdaki resim örnektir, kaynağını ben de bulamadım.

7
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=192 arkadaşlar şu modun Türkçesini arıyorum malesef hiç bir yerde yok. Bi kaç sitede manuel olarak Türkçeleştirme anlatılmış ama konu baya eski o yüzden belirtilen dosyalar bulunamıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
8
Display ve index.css yi ekledim (benim temanın index.css ismi bu şekilde.)
Bu da kullandığım profil http://smf.konusal.com/index.php?topic=1514.msg7082#msg7082
9
Arkadaşlar bu sitenin ileti,konu ve beğenisini tek çerçeve içinde toplamanız çok hoşuma gitti. Bende kurulu olan hazır ki profil alanını bozmadan ileti ve teşekkür kısmını extradan bi de konu bölümü gelicek aynı sizin sitedeki gibi resimde belirttiğim yere nasıl alabiliriz? Yada mümkün mü? Şimdiden teşekkürler.

   
10
Siteme girmeye calisirken (Table './site_site/smf_sessions' is marked as crashed and should be repaired) sorunu ile karsilasiyorum. Ilk defa basima geldi arkadaslar. PhpMyAdmine girdim buldum bahsedilen tabloyu ama ne yaoacagimi bilmiyorum. Anlayan arkadaslar yardim ederlerse sevinirim. Panelim Turkcedir. Bu arada yurt disindan yazdigim icin yabanci klavye kullandim, bu seferlik idare edin.
11
Alıntı yapılan: snrj - 06 Eki 2017 22:11fırsatım olursa incelerim
Bekliyorum üstad.
12
1. Dostum dediğin gibi yaptım. Bar olayı düzeldi ancak bildirimler boş çıkıyor. Aşağıya resim ekledim. Bu ajax çok problemli ya. :D2.Bir de şunu sorucam, saniye veya dakikanın sonunda s yazıyor, neden? Nasıl düzeltiriz?.Şimdiden teşekkür ederim üstad.
13
Profil / Ynt: smf maximum profil
05 Eki 2017 17:54
Üstad kurdum ama resimdeki gibi olmadı ya.

Aşağıdaki gibi bir görüntü oldu bende. Çerezleri sildim css için gene aynı görüntü var. (Görüntüyü geniş almak için tarayıcı çözünürlüğünü küçüttüm.)

14
Usta kurdum. Çok iyide çalıştı ancak, birinin profiline yorum yaptığımda üstten yeşil bir bar çıkıyor ama hiç bir şey yazmıyor. Bildirim geliyor ama hiç bir şey yazmıyor. Dille ilgili sıkıntısı var galiba. Nasıl çözeriz. Bazı şeyler gözükmüyor özellikle yorum yaptıktan ve bildirim geldikten sonra içerik gözükmüyor. Sizin verdiğiniz dil paketini kurmuştum. Mesela örnek resimdeki yeşil bar bande gözüküyor ama yazı yazmıyor.
15
Profil / Ynt: smf maximum profil
04 Eki 2017 12:53
Usta link ölmüş 2.0.x serisi için tekrar paylaşır mısın modu.