İletileri Göster

Bu sayfada bu üye tarafından gönderilen iletileri görebilirsiniz. Unutmayın, sadece size izin verilen bölümlerdeki iletileri görebilirsiniz.

Mesajlar - cynylmz_07

1
Çeşitli / Ynt: smf Personal listesi
28 Ağu 2018 05:01
Dostum peki menüdeki personel listesi yazısını nerden kaldırabiliriz?
2
Arkadaşlar 2.0 smf kullanıyorum. Profil için herhangi bir gelişmiş profil kurmadım. Ancak facedeki gibi bir kapak fotosu eklemek istiyorum profile. Bu mümkün müdür. Varsa eğer yardımcı olabilir misiniz? Aşağıdaki resim örnektir, kaynağını ben de bulamadım.

3
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=192 arkadaşlar şu modun Türkçesini arıyorum malesef hiç bir yerde yok. Bi kaç sitede manuel olarak Türkçeleştirme anlatılmış ama konu baya eski o yüzden belirtilen dosyalar bulunamıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
4
Display ve index.css yi ekledim (benim temanın index.css ismi bu şekilde.)
Bu da kullandığım profil http://smf.konusal.com/index.php?topic=1514.msg7082#msg7082
5
Arkadaşlar bu sitenin ileti,konu ve beğenisini tek çerçeve içinde toplamanız çok hoşuma gitti. Bende kurulu olan hazır ki profil alanını bozmadan ileti ve teşekkür kısmını extradan bi de konu bölümü gelicek aynı sizin sitedeki gibi resimde belirttiğim yere nasıl alabiliriz? Yada mümkün mü? Şimdiden teşekkürler.

   
6
Siteme girmeye calisirken (Table './site_site/smf_sessions' is marked as crashed and should be repaired) sorunu ile karsilasiyorum. Ilk defa basima geldi arkadaslar. PhpMyAdmine girdim buldum bahsedilen tabloyu ama ne yaoacagimi bilmiyorum. Anlayan arkadaslar yardim ederlerse sevinirim. Panelim Turkcedir. Bu arada yurt disindan yazdigim icin yabanci klavye kullandim, bu seferlik idare edin.
7
Alıntı yapılan: snrj - 06 Eki 2017 22:11fırsatım olursa incelerim
Bekliyorum üstad.
8
1. Dostum dediğin gibi yaptım. Bar olayı düzeldi ancak bildirimler boş çıkıyor. Aşağıya resim ekledim. Bu ajax çok problemli ya. :D2.Bir de şunu sorucam, saniye veya dakikanın sonunda s yazıyor, neden? Nasıl düzeltiriz?.Şimdiden teşekkür ederim üstad.
9
Profil / Ynt: smf maximum profil
05 Eki 2017 17:54
Üstad kurdum ama resimdeki gibi olmadı ya.

Aşağıdaki gibi bir görüntü oldu bende. Çerezleri sildim css için gene aynı görüntü var. (Görüntüyü geniş almak için tarayıcı çözünürlüğünü küçüttüm.)

10
Usta kurdum. Çok iyide çalıştı ancak, birinin profiline yorum yaptığımda üstten yeşil bir bar çıkıyor ama hiç bir şey yazmıyor. Bildirim geliyor ama hiç bir şey yazmıyor. Dille ilgili sıkıntısı var galiba. Nasıl çözeriz. Bazı şeyler gözükmüyor özellikle yorum yaptıktan ve bildirim geldikten sonra içerik gözükmüyor. Sizin verdiğiniz dil paketini kurmuştum. Mesela örnek resimdeki yeşil bar bande gözüküyor ama yazı yazmıyor.
11
Profil / Ynt: smf maximum profil
04 Eki 2017 12:53
Usta link ölmüş 2.0.x serisi için tekrar paylaşır mısın modu.
12
Arkadaşlar ne zamandır merak ediyordum bunu. Forumda nerden baksanız 10 tane Özel Profil Alanı oluşturdum. Kimisi imzanın üstünde kimisi simgeler ile birlikte felan. Mesela ben imzanın üstüne yeni bir alan ekliyeceğim. Eklediğim zaman en imzada en alt sırada yer alıyor. Yani diğer alanların en üstünde o yeni eklediğim alanı göstermek istiyorum fakat en son eklediğim için en altta gözüküyor. Yani gelişmiş profil alanında sıralamayı nasıl düzeltebiliriz? Böyle bir şey var mıdır veya? Teşekkürler.
13
Usta peki markete tıkladığımızda karşımıza gelen markete hoş geldiniz yazısıyla açıklama yazısın tam ortasına bi resim eklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler iyi bayramlar.
14
Usta peki biriken para neden yazmaz burda? Türkçe sorununu halettim ancak biriken para yan profilde gözükmüyor ama profil sayfasında gözüküyor. Yan profildeki geallon yazısı (belirlediğim para birimi) hoş durmuyor. Ya kaldıralım ya da düzeltelim arkadaşlar bir el atsanız.

 
15
Kardeşim dediğin gibi yaptım. Hata veren 2 satırı manuel olarak eklemek istedim fakat benden istediği kodları load.php de bulamadım. Yani farklı apsedilmiş. Sizden ricam manuel kurulumda load.php nin ilk 2 satırını yukarıda ekte verdiğim load.php de uygun yerlere eklemeniz. Çünkü nereye eklicemi gerçekten bilemedim. Yaparsanız çok mutlu olurum saygılar ve şimdiden teşekkürler.
Hata veren kodlar aşağıdakiler. (Bulunması gereken kodlar değişik yazılmış.)

load.php de bul
Kod [Seç]
IFNULL(pg.group_name, {string:blank_string}) AS post_group, mem.is_activated, mem.warning,
sonrasına ekle:
Kod [Seç]
mem.money,
bul:
Kod [Seç]
CASE WHEN mem.id_group = 0 OR mg.stars = {string:blank_string} THEN pg.stars ELSE mg.stars END AS stars,
sonrasına ekle:
Kod [Seç]
mem.money,
Bu arada smf forumum 2.0.12 yani verdiğiniz linkteki resmi sitesindeki 2.x.x modunu indirip kurdum. 2.1 olanı değil.