İletileri Göster

Bu sayfada bu üye tarafından gönderilen iletileri görebilirsiniz. Unutmayın, sadece size izin verilen bölümlerdeki iletileri görebilirsiniz.

Mesajlar - CeeMoo

1
Emeğinize Sağlık.
2
Vay be ben daha pekleriz diye düşünüyordum.Bilgilendirme için Teşekkürler
3
Alıntı yapılan: snrj - 27 Oca 2019 21:57
Alıntı yapılan: CeeMoo - 26 Oca 2019 20:49Sade ve göz yormuyor ve bir neşesi var.Ellerinize sağlık abi olursa smf resmi sitesindede paylaşın alan olabilir. :)

resmi sitede paylaşalımda cemo yurtdışından ödemeyi nasıl alacaz kardeşim

Swift kod olayı var abi ona bir bakabilirseniz işinizi görebilir.
4
Özgün makele ekleyebiliriz ama direk çıkma ihtimalimiz yok tabi böyle haber niteliği taşıyan anlık konuları yakalayabilirseniz bir şeyler olabilir.Diğer türlü makale konunuz özgün ise popüler sitelerde paylaşıp alıntı yapılan yerin url eklenebilir böyle biraz da olsa yukarı doğru çıkabilirz.

 Bazı şeyler belli olmuyor tamamen kullanıcıların algısı ve tıklamasına ve sitenizde kalma süresi etkili olabiliyor.Özgün makaleler ve böyle nadir olan konulara değinmeniz sizin için daha iyi olabilir.

Örnek : "Ülkelere göre kadına şiddet"  olabilir.

Ben böyle düşünüyorum.İyi Çalışmalar
5
Sade ve göz yormuyor ve bir neşesi var.Ellerinize sağlık abi olursa smf resmi sitesindede paylaşın alan olabilir. :)
6
Biraz gözlerim mi doldu ne :) Abi Ellerine sağlık devamını dört gözle bekliyorum.Tekrar Emeğinize Sağlık
7
Abi bu renk sıkalasını ben seviyorum Emeğinize Sağlık güzel olmuş.
8
Smf 2.1 Temaları / Ynt: Tema uyarlama
15 Ağu 2018 15:00
Ücret karşılığında uyarlayabilirim.Eğer düşünürseniz düşündüğünüz fiyatıda belirtirseniz güzel olur.
9
yaptırmak istediğiniz işleri mesaj ile belirtebilirseniz.Size fiyat teklifi verebilirim.Teşekkürler
10
Alıntı yapılan: habibocak - 13 Ağu 2018 16:48İlginize teşekkürler. Orada mesaj düzenleme işaretli olmamasına rağmen ziyaretçiler mesajları düzenleyebiliyor. Bu da forum için ciddi sıkıntı oluşturuyor. Nasıl düzeltebilirim?
- Ziyaretçi izinlerinden konuları düzenleyebilir gibi ibare var tiki kaldırın.Diğer türlü özel mesajdan bana deneme üyelik açarak adminlik verebilirseniz bir bakabiliriz.Ama dediğim gibi böyle bir şey mümkün olmaması lazım.


 - Şimdi baktımda temanızın display.template.php de 'onclick="oQuickModify.modifyMsg' burayı bularak başlayan yerden düzenleme yapmanız lazım.Zaten konuyu göremiyor sadece düzenleme işleminde kalıyor diğer türlü smf arka planda gene bir yoklama yapıyor.
11
Elinize sağlık Orhan abi

    - Sidebar kapatınca sol kısım boşluğu doldurmuyor abi bilginize.
12
Admin Panel > Üyeler > İzinler > Üye gruplarına göre izinlerden ziyaretçi izinlerini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

İyi Çalışmalar
13
Alıntı yapılan: TypeR - 01 Haz 2018 21:51Dediklerinizin ilkini yaptım fakat ikincisini yaptığımda Tema Ayrıştırma hatası veriyor.
Şuan değişen tek şey sadece İleti Sayısı grubu normalin üstünde değil bir satır altında.
İstediğini yanlış anlamadıysam 1 cevap ve 2 cevabı birleştirmeniz sonucunda istediğinize kavuşabilirsiniz.Siz bir şeyler bildiğiniz için her şeyi ben yapmıyorum.Dikkat ederseniz bilmiyen arkadaşlara karşı elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.İnanıyorum ki siz kendiniz balık tutucaksınız.
14
Evet. İlla smf dizininin içine atmana gerek yok.Smf dizindeki SSI.php 'yi php dosyanıza çağırdıkdan sonra her türlü smf bağlantısına ulaşabilirsiniz.
Örmek Smf dizinin içinde destek/index.php Kodları
Kod [Seç]
<?php 
// Don't do anything if SMF is already loaded.
if (defined('SMF'))
return true;

$arkayol=dirname(dirname(__FILE__));
require_once $arkayol."/SSI.php";

if($context['user']['is_logged']){
echo "Üyeyim";
}else{
echo "Değilim";
}

?>

İyi Çalışmalar
15
Admin kullanabilir ama her kullanıcıya html açarsan <script></script> ile bile manipilasyona uğrarsın. Admin panelde BBC ayarlarına bak bence.