İletileri Göster

Bu sayfada bu üye tarafından gönderilen iletileri görebilirsiniz. Unutmayın, sadece size izin verilen bölümlerdeki iletileri görebilirsiniz.

Mesajlar - TypeR

2
Site Linki : www.mtasaturkiye.com

Site İsmi : www.MTASATURKİYE.com | Güncel MTA Platformu

Site Sloganı : Her Türlü Multi Theft Auto Paylaşımları.

Sitenin Açılış Tarihi : 07.05.2018

Tanıtım : Multi Theft Auto oynayan ve Türkiye'de bulunan kullanıcıları bir araya toplamak amacıyla gerçekleştirilmiş bir projedir, her türlü Script ve Kaynak arayabilir ve de paylaşılan kaynakları kullanabilirsiniz.
3
Öneri için teşekkür ederim, dediğiniz satırı aradım ama kendi temamda bulamadım. Default'da bulup silmeyi denesem de aynı şey olduğu için ellemedim.
4
Verdiğiniz dosyayı kurduğumda güzel bir şekilde oldu teşekkür ederim.
Şu durum biraz hoşuma gitmedi, üyelerin Rütbeleri yazarken ileti sayısı rütbelerinin yazmasını istemiyorum ve bunun için de rütbelerden adı silip resmi bırakmak gerektiğini biliyorum fakat olmuyor. Resimlerle anlatmak gerekirse;

Sizin verdiğiniz dosyayı hiç ellemediğimde bu şekilde oluyor:Daha sonra ister dosyadan sileyim istersem de rütbe yerinden sileyim bu şekile dönüyor:
Ben ilk resimdeki şekliyle olmasını ve sadece ilk resimdeki ileti sayısına göre verilen rütbe adı yerinin kaldırılmasını istiyorum.
İlgilenirseniz sevinirim, tekrardan teşekkür ederim.
6
Rütbeler için gruplar oluşturdum, zaten fotoğrafa bakarsanız Yeni Üye ve Kurucu yazıyor ve ben gruplar için logoları da uygun bir şekilde ekledim.
Buyurun istediğiniz (Temamın) Display.template.php dosyası:

https://yadi.sk/d/tkHRItfh3Vn3Cq
7
Yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
8
Merhabalar,

Forumum'da iletilerin başında görünen profil bilgilerinin en altına Rütbe fotoğrafı eklemek istiyorum yani şöyle:İşaretlediğim alana örneğin şunlar otomatik olarak gelsin istiyorum: